araselektrik

ŞUBE

ARAS ELEKTRİK, ilk olarak Ulus Sanayi Caddesi’nde Yakup ARAS ve Halil BÜYÜKKIRCALI’nın uzun yıllar süren ortaklığı ve çabaları ile bu günlere gelmiștir. Bu süre boyunca güvenilir ve kalıcı bir firma olmak için harcanan büyük çabalardan sonra, ikinci neslin de katılımı ile șirketimiz daha da büyüdü ve bunu ismimize de tașıyarak BÜYÜKARAS ELEKTRİK LTD. ȘTİ. olarak sektörümüzdeki yerimizi daha da sağlamlaștırdık. Yeni ismimiz ve Elektrokent’deki yeni yerimiz ile hedeflerimizi, müșterilerimize kusursuz hizmet verebilmek için daha da büyüttük. Daha kaliteli ve daha hızlı hizmeti en ekonomik șekilde müșterilerimize sunabilmek için her türlü planlamayı yaptık ve buna göre organizasyonumuzu yeniden yapılandırdık. Bu reorganizasyonumuz sonucunda inșaat, elektrik, makine ve imalata dayalı sektörün isteklerine geniș ürün yelpazesi ve hacimli stok olanaklarımız ile anında cevap verebilmekteyiz.

buyukaras

MERKEZ

BÜYÜKARAS ELEKTRİK, 30 yılı aşkın süredir elektrik piyasasında değerli müșterilerimize tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.
Etik değerleri her zaman ön planda tutup, yılların birikimi olan iş tecrübemizi güvenilir bir danışman gibi paylaşarak, tüm müşterilerimizin iș ortağımız olduğu bilinciyle hareket etmemiz sonucunda ciddi bir gelişim göstererek piyasada aranan ve itibar gören bir firma konumuna geldik. Șu anda tecrübeli kadromuz ile, hem hizmet verdiğimiz iș yerimiz, hem de sektörümüzdeki çok önemli ve güvenilir markaların temsilciliği ile müșterilerimize kaliteli ve en hızlı hizmeti verebilmek için her türlü imkana sahibiz.

Ticarette başarı ve sürekliliğin teminatı olan hizmette dürüstlük, samimiyet ve güvenilir bir firma olma prensibiyle çalışan BÜYÜKARAS ailesi olarak; bizlerle çalıştığınız için teşekkür eder, sizlerden bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da alacağımız destekle gelecekte de daha iyi hizmet vermeye devam edeceğimizi bildiririz.

MİSYONUMUZ

misyon

Müșterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hak ettiği hizmeti en iyi șekilde onlara sunarak sektörümüzde ihtiyaç duyabilecekleri tüm taleplerini en ekonomik ve en hızlı șekilde tedarik edebilmek.

VİZYONUMUZ

vizyon

Her gün kendimizi yenileyerek ve geliștirerek, Türkiye’de bu sektördeki en güvenilir firma olmak.

DEĞERLERİMİZ:

degerlerimiz

– Müșteri memnuniyeti
– Rekabetçi olmak
– Güvenilir ve adil olmak
– Kanunlara tam anlamı ile uymak
– İș ahlakı prensiplerine sahip çıkmak
– İș hayatında rekabet ilkelerine bağlı kalmak
– Emeğe ve insana değer vermek
– Çok çalıșmak